Články

Ovládání malých autíček a letadýlek je hrozná sranda. S dronem si zas můžete připadat jako filmař a navíc vypadáte cool. Většinou se u ovládání modelů a dronů stojí a to my tady nechceme. Už jste zkusili ovládání z tureckého sedu?

RC modely aut, letadel, vrtulníků, motorek a dalších dopravních prostředků si už vyzkoušel snad každý. V dětství si je většinou člověk musel vydupat u rodičů, pak si s nimi pár dní hrál, možná zamachroval u kamarádů a pak ho to buď přešlo, nebo mu hračku něco přejelo (vlastní zkušenost). Ve světě RC modelů se pohybuje překvapivě hodně dospěláků a to ať začátečníků, tak profesionálů, kteří do hraček a doplňků investují velké peníze. A že jich na trhu je - náhradní a tuningové díly pro maximální výkon snad čehokoliv. Podobně oblíbené jsou u dospělých taky drony. Takové ty bzučící potvory, na které můžete přidělat kameru a vypadáte jak kameraman. Musíme jim dát za pravdu, že ty záběry často vypadají opravdu dobře(pokud zrovna nefouká).

ALE většina z nich u ovládání stojí. To je zásadní problém a ten chceme změnit. Proč nesedí? Je to o dost pohodlnější než stání. Pokud nemusíte běhat spolu s autíčkem, abyste neprohráli mistrovství světa, není důvod pro stání. "Ale ale ale...já ovládám vrtulníček a on mi létá pryč z dosahu." VÝMLUVY! Pořiďte si RC modely s pořádným dosahem a budete moct vyhrávat závody i natáčet oscarové filmy z pohodlí tureckého sedu. Zkuste třeba Astra Model, mají modely i pro ty nejnáročnější.