Články

Turecký sed na víceúčelovém hřišti

Chcete do svého života přidat trochu sportu, ale pohyb je moc náročný, otravný a stresující? Radši byste seděli v tureckém sedu? My taky, a proto nás napadlo super řešení.

Číst dál: Turecký sed na víceúčelovém hřišti

Jde udělat turecký sed na napnutých ocelových lanech?

No...těžce. Když se řekne ocelové lano, tak to moc pohodlně nezní. Ale u nás máme i pár takových nadšenců, kteří pro turecký sed udělají první poslední a vyzkoušeli to. Co na to říkali?

Číst dál: Jde udělat turecký sed na napnutých ocelových lanech?

Městský mobiliář a turecký sed

Abychom si mohli na tuto komplikovanou a životu stěžejní otázku odpovědět je potřeba lehce zabrousit do pojmu městského mobiliáře a definovat si, co se oním sezením na městském mobiliáři vlastně myslí.

turecký sed na stole

Číst dál: Městský mobiliář a turecký sed

Hypotéku dostanete i v tureckém sedu

Hypotéka...strášně nepříjemné téma. Hromada papírování, stresu, času a nakonec ji ani nemusíte dostat. Navíc neustále slyšíte něco o okrádání, obrovských úrocích a podobných věcech, kvůli kterým byste radši bydleli v krabici na ulici. Naštěstí ale existují nebankovní hypotéky, které vám spoustu starostí ušetří.

Číst dál: Hypotéku dostanete i v tureckém sedu

Turecký sed na stomatologickém křesle

Zubařské křeslo je to poslední místo, kdebychom chtěli sedět na turka. Zubařské křeslo je taky poslední místo, kdy bychom chtěli sedět. Tečka. Aspoň většinou.

Číst dál: Turecký sed na stomatologickém křesle