Články

Turecký sed na bublinkové fólii

To, že je turecký sed nejlepší věc na světě už všichni víme. Co ho ale posunout ještě dál a přidat k němu druhou nejlepší věc na světě - bublinkovou fólii?

Číst dál: Turecký sed na bublinkové fólii

Turecký sed na zpomalovacím práhu

Zpomalovací prahy a polštáře můžou při běžném používání pomáhat s kontrolou dopravy při opravě silnic, můžou složit pro zpomalování aut v blízkosti škol a dalších míst, kde se často vyskytují děti a celkově zlepšují život chodcům. Řidičům už to tak růžové přijít nemusí. My tu ale nejsme od toho, abysme řešili jejich dopravní využití. My odpovídáme na otázku: "Můžu na tom udělat turecký sed?"

Číst dál: Turecký sed na zpomalovacím práhu

Jde udělat turecký sed na napnutých ocelových lanech?

No...těžce. Když se řekne ocelové lano, tak to moc pohodlně nezní. Ale u nás máme i pár takových nadšenců, kteří pro turecký sed udělají první poslední a vyzkoušeli to. Co na to říkali?

Číst dál: Jde udělat turecký sed na napnutých ocelových lanech?

Turecký sed na víceúčelovém hřišti

Chcete do svého života přidat trochu sportu, ale pohyb je moc náročný, otravný a stresující? Radši byste seděli v tureckém sedu? My taky, a proto nás napadlo super řešení.

Číst dál: Turecký sed na víceúčelovém hřišti

Hypotéku dostanete i v tureckém sedu

Hypotéka...strášně nepříjemné téma. Hromada papírování, stresu, času a nakonec ji ani nemusíte dostat. Navíc neustále slyšíte něco o okrádání, obrovských úrocích a podobných věcech, kvůli kterým byste radši bydleli v krabici na ulici. Naštěstí ale existují nebankovní hypotéky, které vám spoustu starostí ušetří.

Číst dál: Hypotéku dostanete i v tureckém sedu