O nás

Dobrý den,

 

Fotolia 68062875 XSmí rodiče mi v Turecku dali jméno Gökhan Erdogan a do Česka jsem přišel před pěti lety. Protože jsem nebyl příliš bohatý, tak jsem se začal živit tím, co mi šlo nejlépe - prodával Kebab. Měl jsem malou prodejnu na rohu ulice s pár stolečky a židlemi. Pravidelně ke mě chodila na jídlo jedna drobná blondýnka, která pak dlouho vysedávala za stolečkem a upřeně hleděla na točící se maso. V tu chvíli jsme se do ní zamiloval. Když jsem se po dvou letech odhodlal pozvat ji na rande, a ona souhlasila, byl to nejkrásnější den mého života. Tři měsíce na to jsme už měli veselku a já přijal nové české jméno: Jiří Koutný!

Už odmalička se mi nejlépe pracovalo v pozici na turka. Zpočátku jsem tomu nepřidával nějak velký význam, přišlo mi to přirozené. Později jsem si uvědomil, že to není jen tak, a že tato pozice mi pomáhá při nejtěžších úkolech a rozhodnutích.

Bylo mi dáno prozření! Poznal jsem sílu tureckého sedu, zkoumal jeho účinky na lidské tělo i mysl a po létech odříkání a tvrdé dřiny jsem konečně pochopil jeho moc. A rád bych se o ni podělil s vámi.

Institut tureckého sedu je ojediněnou organizací svého druhu. Naučit se správnou techniku a využívat sílu tureckého sedu na 100 % není jen tak, proto nás kontaktují společnosti z celé Evropy, včera dokonce přišel dotaz až z dalekého Dillí.

Pokud si objednáte školení techniky tureckého sedu, dostanete KEBAB ZDARMA!