Články

Už jste vás turecky sed dotáhli na takový level, že sezení na zemi vás neuspokojuje? Jste typ člověka, který neustále hledá nové výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového? Tak to mám něco přesně pro vás.

Turecký sed ve vířivce. Enough said. Ideální pro každého, kdo tráví dlouhé dny v kanclu vyťukáváním písmenek do počítače. Ještě ideálnější pro ty, kterým zaměstnavatel zakazuje sedět na turka. Ale zpátky k vířivkám. Samotné sezení ve vířivce obyčejným stylem je úžasný zážitek, a co teprve v sedě na turka. Pro soutěživé sedače, kteří se ve svém umění chtějí neustále zlepšovat, představují vířivky super výzvu. Silné masážní programy totiž sed značně ztíží a vám umožní prožít vaši oblíbenou polohu tak, jako nikdy předtím. Navíc balancováním zapojujete svaly, takže budete nejen odpočinutí, ale taky si pořádně zacvičíte. I pro ty, kteří milují adrenalin, se tu něco najde. V bublající vířivce máte hlavu nebezpečně blízko u hladiny a zatímco se snažíte udržet rovnováhu, se taky musíte snažit neutopit. Tomu říkám výzva. 

Turecký sed ve vířivce

Tak na co čekáte? Zvedněte se/ odšoupejte se v tureckém sedu (tleskám) a pořiďte si pořádnou vířivku pro zlepšování vašeho sedacího skillu.