Články

Turecký sed za skleněnými posuvnými dveřmi

Jen málokterý vchod je dnes realizován pomocí klasických veří, kde bychom chytili za kliku či madlo a otevřeli. Místo toho nás snímají čidla a senzory, které dveře automaticky otevírají. Toto řešení je po všech směrech velmi komfortní a spolehlivé. Proto se dnes zaměříme na výhody a výrobce těchto posuvných skleněných dveří.

Číst dál: Turecký sed za skleněnými posuvnými dveřmi

Turecký sed na antistatické podlaze

Doba digitální sebou přináší pozitiva, ale také úskalí. Zvyšuje se totiž citlivost elektroniky na drobné zkraty. Ty mají poté fatální následky, které se promítnou do zničení celého přístroje. Je statisticky dokázáno, že právě výboje každoročně způsobí škody dosahujícíc několika desítkám miliard USD. Existují však podlahy, které dokáží riziko výboje eliminovat. Říká se jim antistatické podlahy.

Číst dál: Turecký sed na antistatické podlaze

Turecký sed bez dýmu díky odsávání

Super doplněk k tureckému sedu je pořádná vodní dýmka. A to i v případě, že místnost, kde zrovna jste, nemá okna. Kouř ale může být po čase pořádně nepříjemný. Jak si s tím poradit?

Číst dál: Turecký sed bez dýmu díky odsávání

Dá se dělat turecký sed na epoxidovém nátěru?

Opravdoví profesionálové v tureckém sedu pořádně přemýšlí nad tím na jaký povrch zrovna sedají. Každý má jiné vlasnosti, na které je třeba v celem procesu sezení myslet. Jak jsou na tom epoxidové nátěry?

Číst dál: Dá se dělat turecký sed na epoxidovém nátěru?