Články

Turecký sed na stomatologickém křesle

Zubařské křeslo je to poslední místo, kdebychom chtěli sedět na turka. Zubařské křeslo je taky poslední místo, kdy bychom chtěli sedět. Tečka. Aspoň většinou.

Číst dál: Turecký sed na stomatologickém křesle

Turecký sed na nůžkové plošině

Ok možná procházíte naše články a říkáte si, co nás to pořád napadá. Proč si neužijem turecký sed tak, jak jak bylo původně zamýšleno a proč pořád vymýšlíme nové způsoby a místa k sezení. Na to odpovídáme tak, že je důležité zkoušet nové věci. Naposledy jsme vyzkoušeli turecký sed na nůžkové plošině.

Číst dál: Turecký sed na nůžkové plošině

Turecký sed v zimní zahradě

Turecký sed bude vždycky nejlepší venku. Co ale dělat v zimě, když je -20 stupňů a ve čtyřech vrstvách oblečení je těžké si sednout i obyčejně? Pořiďte si zimní zahradu!

Číst dál: Turecký sed v zimní zahradě

Turecký sed a čínská medicína

Chcete z tureckého sedu udělat něco víc, než je odpočinek? Zní to neuvěřitelně, ale je to možné. Už vás někdy napadla kombinace Turecka a Číny?

Číst dál: Turecký sed a čínská medicína

Ovládání dronů a RC modelů z tureckého sedu

Ovládání malých autíček a letadýlek je hrozná sranda. S dronem si zas můžete připadat jako filmař a navíc vypadáte cool. Většinou se u ovládání modelů a dronů stojí a to my tady nechceme. Už jste zkusili ovládání z tureckého sedu?

Číst dál: Ovládání dronů a RC modelů z tureckého sedu