Články

Turecký sed na nůžkové plošině

Ok možná procházíte naše články a říkáte si, co nás to pořád napadá. Proč si neužijem turecký sed tak, jak jak bylo původně zamýšleno a proč pořád vymýšlíme nové způsoby a místa k sezení. Na to odpovídáme tak, že je důležité zkoušet nové věci. Naposledy jsme vyzkoušeli turecký sed na nůžkové plošině.

Číst dál: Turecký sed na nůžkové plošině

Turecký sed a čínská medicína

Chcete z tureckého sedu udělat něco víc, než je odpočinek? Zní to neuvěřitelně, ale je to možné. Už vás někdy napadla kombinace Turecka a Číny?

Číst dál: Turecký sed a čínská medicína

Ovládání dronů a RC modelů z tureckého sedu

Ovládání malých autíček a letadýlek je hrozná sranda. S dronem si zas můžete připadat jako filmař a navíc vypadáte cool. Většinou se u ovládání modelů a dronů stojí a to my tady nechceme. Už jste zkusili ovládání z tureckého sedu?

Číst dál: Ovládání dronů a RC modelů z tureckého sedu

Turecký sed v zimní zahradě

Turecký sed bude vždycky nejlepší venku. Co ale dělat v zimě, když je -20 stupňů a ve čtyřech vrstvách oblečení je těžké si sednout i obyčejně? Pořiďte si zimní zahradu!

Číst dál: Turecký sed v zimní zahradě

Turecký sed ve vířivce

Už jste vás turecky sed dotáhli na takový level, že sezení na zemi vás neuspokojuje? Jste typ člověka, který neustále hledá nové výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového? Tak to mám něco přesně pro vás.

Číst dál: Turecký sed ve vířivce